Naši partneři
OCTAGON
 
Hayashi
 
Bresco a.s.
 
Moose
 
Zajímáve odkazy
UNITRD WORLD WRESTLING
 
Svaz zápasu České republiky
 
ČESKÝ SVAZ MMA
 

Teorie tréninku

Budování síly podle Georges St-Pierre

Budování síly podle Georges St-Pierre

Pustíme se do nepřiliš oblíbené ,ale o to účinější práce

více info

FIGHT GONE BAD

FIGHT GONE BAD

Tento trénink byl před lety vytvořen pro tehdy úřadujícího šampióna UFC v lehké váze BJ Penna.

více info

Stretching s Denisou

Stretching s Denisou

Než začneme je nutné nejdříve se rozehřat během, skákáním panaka nebo přes švihadlo (15 min)

U každého cviku plynule dýchat,budeme mít rovná záda a vždy podržíme 10 s.

více info

O strachu a psychologické přípravě od Cuse D'Amata

O strachu a psychologické přípravě od Cuse D'Amata

Před čtyřmi lety jsem ještě na starých stránkách otevřel stále hojně, avšak neprávem, opomíjené téma psychologické přípravy v bojových sportech. Na toto téma najdete na stránkách dva spíše obecné články. Stejně jako nepříliš rozvinutá praxe, ani dostupné literatury v této oblasti není mnoho. Dnešní článek, který je výtahem a sumarizací postřehů slavného amerického trenéra Cus D'Amata, proto můžete považovat za volné pokračování této problematiky.

více info

Silové tréninky pro bojové sporty - díl. I: Mýty

Silové tréninky pro bojové sporty - díl. I: Mýty

Cvičení v posilovně je velice častou a oblíbenou součástí přípravy na bojové sporty. Úplně nejběžněji probíhá „kulturistickýmu“ stylem - tj. cvičenec si rozdělí trénink na jednotlivé svalové partie, určí si obvykle doporučované série a počet opakování (např. 3x8) a posiluje. Tento druh tréninku samozřejmě nese své ovoce a je rozhodně lepší variantou než polehávání na gauči. I přesto v následující sérii článků pokusím vysvětlit, že existují účinnější metody silové přípravy pro bojové sporty a jaké to jsou, dále kterých chyb se při cvičení vyvarovat a jak si sestavit svůj vlastní tréninkový plán. Berte tedy prosím následující několikadílné povídání jako úvod do problematiky silové přípravy pro fightery. Ani takový stručný úvod nejde nacpat do několika řádku čí stránek a právě proto je celý text rozdělený do více dílů. V tom prvním se pokusím vyvrátit několik zažitých mýtů spojených právě se silovou přípravou pro bojové sporty.

více info

Caveman training

Caveman training

Kondiční tréninkové programy, které zápasníci používají ve svých přípravách, mají zpravidla mnoho společného. Jde o komplexně pojaté tréninky zaměřené na celkový rozvoj hlavních fyzických atributů založených na krátkých, avšak intenzivních tréninkových jednotkách. Nejznámějším z nich představuje metoda CrossFit, kterou jsme si představili v předchozích článku. Dnes se blíže podíváme na jejího mladšího bratra – Caveman training (v překladu trénink jeskynního muže).

více info
 
strana: 1 / 1   celkem: 8 záznamů
TOP NOVINKY
21.2.2014

Jarda Jahoda 33let

V únoru oslavil Kristova léta Jaromír Jahoda

18.2.2014

Wrestling Club Třebíč členem ČSMMA

Začátkem roku 2014 vstoupil Wrestling Club Třebíč do ČSMMA

Foto dne
Narozeniny červen,červenec Narozeniny červen,červenec

 

Video dne
Velká cena Hodonína a současně II. kolo MČR družstev žáků a II. kolo MČR družstev juniorů pro rok 2013 Velká cena Hodonína a současně II. kolo MČR družstev žáků a II. kolo MČR družstev juniorů pro rok 2013